Střechy z břidlice
Střechy z břidlice
Střechy z břidlice
Střechy z břidlice

Jak pracujeme

Naše firma působí na trhu již 14 let. Za tuto dobu jsme si udělali dobré jméno především kvalitou, rychlostí, spolehlivostí, flexibilitou a maximální vstřícností k přáním zákazníka.

Jak pracujeme

  • Pokud zatím nemáte zcela jasno v tom, jak by měla vaše střecha vypadat, jaká by měla být její skladba, jaké krytí je vhodné s ohledem na sklon střechy a klimatické podmínky, jak střechu odvětrat, atd., poradíme vám a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.
  • Na základě zaměření stávající střechy nebo vámi dodané projektové dokumentace vám zpracujeme cenovou nabídku. Budete-li mít zájem, můžeme vám zprostředkovat také tesařské, zednické a hromosvodářské práce vč. revize hromosvodu.
  • Zakázku realizujeme na základě Smlouvy o dílo, která jasně definuje předmět díla, dobu realizace, cenu, platební podmínky a záruky. Nedílnou součástí smlouvy je položková cenová nabídka vymezující práce, které budou provedeny.
  • V průběhu realizace pracujeme tak, abychom co nejméně narušili běžný chod. Úklid staveniště a odvoz suti je samozřejmostí.
  • Po dokončení díla vám předáme podrobný Výkaz provedených prací sestavený na základě inventarizace díla a Protokol o předání díla, který slouží současně jako záruční list.

Záruky

Standardně poskytujeme záruku na pokrývačské práce v délce 60 měsíců a klempířské práce 36 měsíců. Po skončení záruční doby zajišťujeme pozáruční servis.

Máme sjednáno pojištění odpovědnosti u ČP ve výši 5.000.000 Kč.

Rychlý kontakt

POKRÝVAČSTVÍ Radim Zdráhal

Novosady 91
751 31 Týn nad Bečvou

Tel.: +420 606 707 663
E-mail: strechyzdrahal@centrum.cz

richter - logo

(C) 2023 Radim Zdráhal
Všechna práva vyhrazena